Garantijos ir grąžinimai

Visi žaislai mūsų išparduotuvėje yra gerai žinomų Europos gamintojų gaminiai, atitinkatys Europos Sąjungos standartus. Pas mus galite rasti tiek visiškai naujų prekių, tiek prekių su pažeistomis pakuotėmis ar be pakuotės. Dėl šios priežasties prekių išdėstymas pakuotėje gali skirtis nuo gamintojo išdėstymo ir prekių kaina yra gerokai žemesnė nei rinkos. Prieš parduodant visos prekės yra patikrinamos. Prekės kondicija yra nurodoma prie aprašymo.

  • Prekių grąžinimo teise pirkėjas gali pasinaudoti per 7 (septynias) kalendorines dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai mus elektroniniu paštu arba telefonu. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plevelės ir kt.), tos pačios komplektacijos, kokios buvo kliento gauta. Būtina pateikti prekės įsigijimo sąskaitą – faktūrą. Grąžinimo atvėju pristatymo išlaidų negrąžiname.
  • Visoms prekėms yra taikoma 14 (keturiolikos) dienų garantija, kuri skaičiuojama nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos (nebent sutarta kitaip). Vėliau pretenzijos dėl prekių ar jų kokybės - nepriimamos.
  • Kai grąžinama brokuota ar ne ta prekė, mes įsipareigojame pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis ir padengti jų siuntimo išlaidas. Jei analogiškos prekės nėra, pinigus grąžiname per 7 (septynias) kalendorines dienas, nuo nekokybiškos prekės grąžinimo mums.
  • Paaiškėjus, kad grąžinta prekė buvo sugadinta dėl pirkėjo kaltės, pinigai grąžinami nebus.
  • Grąžinamas prekes siųsti adresu: UAB "Osvalda", Pramonės g. 21, Šiauliai, LT-78136
  • Garantijos bei keitimo kontaktai: info@pasaulisvaikams.lt arba +37069973914

Norėdami grąžinti nepatikusią / defektuotą prekę, prašome užpildyti pateiktą grąžinimo formą ir pridėti ją prie grąžinamo siuntinio.

PARSISIŲSTI GRĄŽINIMO FORMĄ